XS
SM
MD
LG
XL
Tapar Bilişim Vega Yazılım ve Kamera Sistemleri

E İrsaliye

E-İRSALİYE e-İrsaliye sistemi sevk irsaliye belgesinin elektronik ortamda düzenlenmesi, ibraz edilmesi ve muhafaza edilmesi demektir. e-İrsaliye kağıt derdini ortadan kaldırarak sevk süreçlerini hızlı ve kolay hale getirir. Ayrıca diğer e-Dönüşüm uygulamalarında olduğu gibi arşivleme işlemlerini elektronik ortamda güven içinde yapar. VegaGrup Yazılım sizlere en iyi kalite, en iyi hizmet ile e-İrsaliye çözümleri sunmaktadır

VEGA E-İRSALİYE’NİN AVANTAJLARI

ZAMAN

Kağıt, baskı, arşivleme, işgücü ve dağıtım maliyetlerinden tasarruf sağlar. Kolay ve hızlı bir entegrasyon sağlar.

MALİYET

İrsaliyeleriniz e-İrsaliye ile dijital ortamda daha güvenli bir şekilde saklanır. İrsaliye basım, kargolama gibi masra?ardan kurtulursunuz. İş süreçlerinin hızlanması sonucu personel çalışma verimliliği artar, işçilik maliyetleri azalır.

HIZ

Elektronik ortamda belgelerinize daha kolay bir şekilde ulaşın. Elektronik ortamda iletilen belgeler ile şirketler kabul, red, iade süreçlerini daha hızlı takip ederler.

DOĞAYA DOST

Kağıt israfının önüne geçilir, atmosferimize zehirli gazların salınımını azaltır. Kağıt ve matbaa tasarrufu sayesinde ekonomiye büyük fayda sağlar. Sadece kağıt değil, toner ve kartuş masra?arını bitirir.

ENTEGRE SİSTEM

Programa entegre olan e-İrsaliye sistemi ile mükelle?er sevk süreçlerini tek bir noktadan idare ederek zaman ve maliyetten büyük tasarruf ederler. Online Katalog

© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım